Vyhledávání


Kontakt

Ivana Růžičková
Salon VIXENS
Polská 36, Praha 2

+420604997936

E-mail: ivana.ruzickova@seznam.cz

Otázky a odpovědi

Jak dlouho řasy vydrží ?

Obecně mohou prodloužené řasy Lash Perfect vydržet 3 až 6 týdnů od první aplikace bez doplnění. Životnost závisí jak na cyklu růstu a obnovy Vašich přirozených řas, tak i na Vašem životním stylu. Pravidelné doplnění po 3 - 6 týdnech může prodloužit výdrž až na 3 měsíce. Poté se obvykle aplikuje celý nový set pro perfektní vzhled Vašich prodloužených řas.

Mohu se líčit a používat maku-up?

Ano, s doporučenou řasenkou a tužkou na oční linky. Připravili jsme pro Vás speciální řadu kosmetiky pro prodloužené řasy. Naše řasenka, glazůra, odličovací voda a další produkty můžete zakoupit u své stylistky.

Nedoporučujeme používat voděodolné řasenky a výrobky s obsahem oleje, které mohou narušit pevnost spoje přírodní a umělé řasy.

Mohu používat běžné přípravky pro péči o pleť ?

Ano, ale snažte se vyhnout oblasti kolem očí všemi přípravky, které obsahují olej. Ten může lepidlo uvolnit. Zejména oční krémy musí být používány se zvýšenou opatrností.

Vaše řasy a oblst kolem očí by měly být čištěny odličovací vodou Lash Perfect s vlhčeným pěnovým ubrouskem Lash Perfect.

Mohu používat řasenku ?

Pokud se rozhodnete používat řasenku, doporučujeme řasenku Lash Perfect Ultimate, která je speciálně vyvinuta pro použití na prodloužené řasy. Tato řasenka je omyvatelná vodou, jemná a bezpečná pro prodloužené řasy.

Jsou řasy vhodné na dovolenou a při sportu ?

Ano ! Můžete plavat, používat sprchu i saunu bez obav. Lash Perfect prodloužené řasy budou vypadat dobře jak na pláži, tak i u bazénu. I při sportu budou Vaše oči vždy okouzlující, jako po použití velice kvalitní řasenky.

Co prodlouženým řasám vadí ?

Pro Lash Perfect prodloužené řasy nejsou vhodné jakékoliv přípravky, které obsahují olej, který může narušit pevnost spoje přírodní a prodloužené řasy. Tím může dojít k předčasnému propadání prodloužených řas. Dále nedoporučujeme jakékoliv mechanické zásahy, jako například trhání, mnutí, laické snímání prodloužených řas a podobně.

Kolik stojí prodloužení řas ?

Prosím podívejte se na ceník služeb - práce stylistky.

Jak probíhá aplikace řas ?

Po dohodě se stylistkou jaké řasy bude dle přání klientky aplikovat, je nejdříve klientka odlíčena a poté je aplikována sada prodoužených řas metodou řasa na řasu. Klientka při této proceduře leží se zavřenýma očima, může příjemně relaxovat a poslouchat hudbu, nebo v klidu odpočívat. Celá aplikace trvá v závislosti na hustotě přírodních řas cca 3 hodiny.

Mohu nosit prodloužené řasy když nosím brýle nebo kontaktní čočky ?

Ano, ani brýle ani kontaktní čočky nejsou žádný problém. Pokud nosíte čočky, vezměte s sebou na aplikaci odkládací box na čočky. Doporučujeme čočky před samotnou aplikací z očí vyjmout.

Musím chodit na dopl'nování řas ?

Pokud máte Lash Perfect prodloužené řasy pouze pro slavnostní příležitost nebo na dovolenou, nemusíte na dopl'nování chodit. Řasy postupem času samy vypadají a Vy se vrátíte k Vašim přírodním řasám.

1 | 2 >>